Náš tím

Katarína Vargová

Absolventka filmovej scenáristiky a dramaturgie na VŠMU, debutovala zbierkou poviedok s názvom Šura. V súčasnosti pracuje v RTVS.

Soňa Uriková

Absolventka scenáristiky, debutovala zbierkou poviedok Živé ploty. Pracuje v Literárnom informačnom centre ako editorka webu a koordinátorka literárnych podujatí.

Katka Horková

Vyštudovala kulturológiu a pracuje v knižnom vydavateľstve Albatros.

Vilo Nádaskay

Interný doktorand Ústavu slovenskej literatúry SAV. Debutoval zbierkou poézie Vynechaný spoj (2018).

Jarka Balogová

Recitátorka a finalistka viacerých literárnych súťaží. Je členkou ochotníckeho divadla a pomáha pri organizácii a tvorbe kultúrnych udalostí na Považí.

Julka Oreská

Absolventka scenáristiky a dramaturgie na VŠMU, pracuje ako odborná pracovníčka pre literatúru v NOC a pripravuje debut. Venuje sa aj knižným recenziám.

Veronika Hubinská

Študuje žurnalistiku na Univerzite Komenského. Písala pre Denník N a iné médiá, v súčasnosti pracuje pre Hospodárske noviny.

Michaela Chodelková

Študuje žurnalistiku na Univerzite Komenského. Je finalistkou viacerých literárnych súťaží, momentálne pracuje ako telefonistka v Nadácii pre deti Slovenska.

Daniel Domorák

Vyštudoval učiteľstvo na Trnavskej univerzite. Pokračoval do SAV, kde sa venuje novej, existenciálnej a performatívnej poetike. Pracuje v Literárnom informačnom centre.

David Kalata

Grafický dizajnér, autor grafickej identity Medziriadkov. Vyštudoval VŠVU.

Paty Vesel Ganóczyová

Psychologička, knihomaniačka, yogafanynka. Na Medziriadkoch vedie obľúbenú dielňu PsychoPaty.

Marcela Vincová

Stará sa o medziriadkarske zdravie – je našou zdravotníčkou